Style tańca

Hip Hop fusion show

Street dance, hip hop to tylko ogólne nazwy tego szeroko rozumianego stylu. Na naszych zajęciach rozwijamy się w różnych odmianach. Dancehall, krump, house, waacking, looking, vouge itp. Często łączymy w całość i dodajemy elenty akrobatycznego show. Tak właśnie powstał nasz fusion show. Jest to rzadkość tej mieszanki stylu w Polsce lecz, nasza grupa się w tym specjalizuje.
Czytaj wiecej

Jazz dance

Technika tańca łącząca w sobie taniec jazzowy, klasyczny, stepowy, rewiowy i pantomimę. Niezwykle ekspresyjna i widowiskowa forma ruchu. Taniec jazzowy, brodway jazz jest tańcem bardzo kobiecym i zabawnym w którym bardzo ważna jest technika i wygimnastykowane ciało.
Czytaj wiecej

Modern jazz

Styl tańca zapoczątkowany na przełomie XIX i XX wieku, przez afrykańskich niewolników. Jest gatunkiem zawierającym w sobie elementy baletu, tańca modern oraz tańca akrobatycznego, więc w żaden sposób nie ogranicza wyobraźni pedagoga. Taniec ten pozwala na większą swobodę ruchu i ekspresji a także improwizacji. Taniec jazzowy jest oparty na izolacjach. Izolacją nazywamy niezależne poruszanie poszczególną częścią ciała. Styl ten sprawia wrażenie tańca lekkiego lecz zaraz po balecie jest jedną z najtrudniejszych technik tanecznych i …
Czytaj wiecej

Disco dance

Styl taneczny w którym wypracowywana jest doskonała rytmika, skoczność dokładność ruchu i ogromna energia w układach. Mocnym atutem disco dance jest także dynamika ruchu oraz akrobatyczne skoki.
Czytaj wiecej

Gimnastyka z akrobatyką

Czytaj wiecej

Artistic Show

Czytaj wiecej